Historie Hogwartu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Historie Hogwartu

Forum RPG, którego akcja rogrywa się w magicznym świecie Harry'ego Potter'a.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom rodziny Saye

Go down 
AutorWiadomość
Legumir
Admin
Legumir


Liczba postów : 115
Age : 30
Registration date : 21/05/2008

Karta Postaci
Imię: Legumir Shaye
Poziom: 1
MP:
Dom rodziny Saye Left_bar_bleue210/210Dom rodziny Saye Empty_bar_bleue  (210/210)

Dom rodziny Saye Empty
PisanieTemat: Dom rodziny Saye   Dom rodziny Saye Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 9:37 pm

"Więc nadszedł już ten dzień" - przeleciało Legumirowi przez głowę. Wreszcie będzie mógł wybrać się do Hogwartu, do miejsca o którym od dawna marzył, o którym śnił. Podniósł się z łóżka a jego wzrok padł na mały stolik z lampką obok niego, na którym leżała koperta z Hogwartu informująca go o tym, że będzie do niej uczęszczał.

Zszedł na dół już gotowy, po porannych czynnościach mycia i ubierania. Przy stole siedzieli już jego ojciec i siostra, która niedługo miała przeprowadzić się z narzeczonym do swojego domu, gdyż skończyła szkołę. Mama krzątała się przy kuchni a tata podniósł wzrok z nad gazety gdy podszedłem i usiadłem do stołu.

- Witaj Legumir, i jak się czujesz? Jesteś gotowy? - spytał ojciec wracając do czytania.

- Tak, myślę, że jest ok. Nie mogę się doczekać... - nie skończył mówić gdy wtrąciła się jego siostra, wysoka brunetka z zgrabnymi długimi nogami i szczupłej sylwetce. Zawsze malowała się w koło oczu, co podkreślało zielony kolor źrenic i dawało jej jeszcze piękniejszy wygląd.

- No to ja się będę zbierać. Do zobaczenia wszystkim... powodzenia Legumir i nie zapomni do mnie napisać! - powiedziała już wychodząc, wcześniej całując mamę, tatę i Legumira w policzek.

Zjadłem śniadanie i udałem się z rodzicami do Londynu.
Powrót do góry Go down
https://hogwartpl.forumpolish.com/
 
Dom rodziny Saye
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dom Rodziny Starsmore
» Dom rodziny Greter
» Rezydencja rodziny Drake

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Historie Hogwartu :: Inne Miejsca :: Inne Miejsca-
Skocz do: