Historie Hogwartu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Historie Hogwartu

Forum RPG, którego akcja rogrywa się w magicznym świecie Harry'ego Potter'a.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Trotterów

Go down 
AutorWiadomość
Nigel

Nigel


Liczba postów : 24
Age : 29
Registration date : 02/06/2008

Karta Postaci
Imię: Nigel Trotter
Poziom: 1
MP:
Dom Trotterów Left_bar_bleue210/210Dom Trotterów Empty_bar_bleue  (210/210)

Dom Trotterów Empty
PisanieTemat: Dom Trotterów   Dom Trotterów Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 3:49 pm

Nigel siedział na łóżku w swoim pokoju rozmyślając czy tak jak jego rodzice dostanie list z Hogwartu, gdy nagle na parapecie jego okna usiadła szkarłatna sowa. W dziobie trzymała list zaadresowany właśnie do chłopca. Nigel pewnie sięgnął po list. Jeszcze nigdy wcześniej nie dostał żadnego. Z uśmiechem na twarzy otworzył go. Po przeczytaniu wybiegł z pokoju jak szalony krzycząc :

- Mam!!! Dostałem!!!
- Ale co? - Zapytała Herbina
- List z Hogwartu - Odparł syn
- List z kąd? Z Hokaldu? A cio to? - Pytała jego młodsza siostra Fiona
- Nie, ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa - Kontynuował chłopak - Mamo, jutro musimy iść na Pokątną -
- Dobrze synku, ale daj nam odpocząć, ok? - Prosiła matka - Jak Barry wróci z redakcji to mu się pochwal, dobrze? -
- Nie wiem, po co mi to mówisz...Przecież wiedziałem... - Mówił syn opuszczając kuchnię.

Nigel wyszedł przed dom wpatrując się w tabliczkę na drzwiach Seranius street 6. Wiedział że ten dzień jest dla niego bardzo szczęśliwy lecz nie mógł się doczekać jutra, by pójść na zakupy.
Powrót do góry Go down
 
Dom Trotterów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Historie Hogwartu :: Inne Miejsca :: Inne Miejsca-
Skocz do: